Львівська гімназія «Престиж» з поглибленим вивченням іноземних мов PDF Друк e-mail

      Львівська гімназія "Престиж" з поглибленим вивченням іноземних мов є одним з провідних навчальних закладів м. Львова, що має багаторічну успішно напрацьовану систему викладання іноземних мов (з 1959 року) та досвід участі у міжнародних проектах (з 1989 року). Згідно з останніми результатами ЗНО, гімназія посідає 6-те місце серед ста загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова.

Успадкувавши кращі традиції ЛСЗШ №53 з поглибленим вивченням англійської мови (у 2007 р. реорганізованої у гімназію) та поєднуючи їх з новітніми досягненнями в галузі освіти, навчальний заклад наполегливо працює над вдосконаленням якості навчання, виховання дітей та розвитку їхніх творчих здібностей. Метою діяльності педагогічного колективу є забезпечення компетентнісного підходу щодо організації навчально-виховного процесу, який полягає не лише у розвитку знань, умінь і навичок школярів, а й закладає основи формування нової генерації молоді, яка поділяє цінності демократичного суспільства, демонструє толерантність до культури, релігії, світосприйняття інших народів, володіє кількома європейськими мовами, усвідомлює своє місце у глобальному світі й дотримується духовних пріоритетів.

Загалом у гімназії в 28 класах навчаються 843 учні віком від 10 до 17 років та налічується колектив із 74 педагогів, серед яких – спеціалісти вищої категорії (29), спеціалісти 1 категорії (15), спеціалісти 2 категорії (9), спеціалісти (12), Заслужені вчителі України (3), вчителі-методисти (14), старші учителі (17). Очолює гімназію директор - Волошин Богдан Ярославович, вчитель математики.


  • Результати навчально-методичної роботи

Передусім чималі здобутки наш освітній заклад має у галузі викладання і вивчення іноземних мов. Учителі англійської мови щорічно готують учнів гімназії до складання Кембриджського іспиту на визначення рівня володіння англійською мовою. З 2008 по 2014 рік 164 учні гімназії успішно склали іспити і отримали сертифікати Кембриджського центру тестування, зокрема, у 2013/2014 рр. 8 учнів склали іспити FCE (First Certificate of English) і 2 учні IELTS (International English Language Testing System).

Учні гімназії неодноразово ставали учасниками і призерами різноманітних освітніх конкурсів та проектів. Впродовж останніх шести років гімназія посідає І місце у Шевченківському районі м. Львова за підсумками Всеукраїнських предметних олімпіад, а саме, за 2013 рік налічуємо 37 переможців ІІ, ІІІ та ІV етапів учнівських олімпіад, серед яких участь і перемога у ІІ, ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, географії, журналістики. Здобуті призові місця учнів гімназії у щорічному конкурсі перекладачів «Львів Європейський» неодноразово засвідчували високий рівень викладання іноземних мов. За особливі досягнення у навчанні та участь в олімпіадах і конкурсах троє учнів гімназії отримали Президентську стипендію, двоє - нагороджені стипендією канадсько-української фундації «Фонд Мойсея». Учениця Львівської гімназії «Престиж» Біланюк Марта, переможець ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з географії, стала учасницею 7-ої Міжнародної олімпіади наук про Землю (IESO-2013), яка відбулась у вересні 2013 року у м. Майсур ( Індія).

Серед вагомих здобутків слід згадати участь гімназистів у міжнародних конкурсах: англійської мови „На прикордонні”, знавців української мови імені Петра Яцика, мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, міжнародній програмі обміну «FLEX» (Майбутні лідери освіти). Впродовж існування згаданої програми понад 40 учнів гімназії стали її призерами, що дало їм змогу навчатися у США.

В рамках проекту «Навчаймося разом» учні гімназії брали участь у Міжнародній конференції «Голос учня» на Мальті у 2012 році.

  • Професійна діяльність викладацького складу

Одним з пріоритетних напрямів навчально-методичної роботи гімназії є використання новітніх технологій навчання з метою поглибленого вивчення англійської та німецької мов. Профільними предметами визначено країнознавство, англійська література, американська література, технічний переклад, ділове спілкування, машинопис. Наприклад, у процесі застосування проектної технології учні та вчителі гімназії активно використовують Інтернет ресурси: блоги, електронне листування, скайп- та флеш- конференції, вебінари, що дозволяє їм готувати власні мультимедійні презентації, створювати веб-сторінки, особисті профілі, а також використовувати цифрові технології для створення відеороликів та фотоколажів та он-лайн радіогазети. Цьому сприяє обладнаний компютерний клас з вільним доступом до Інтернету і наявність інтерактивної дошки.

З 1993 року вчителі та учні гімназії були неодноразовими учасниками навчально-методичних заходів і проектів, що проводилися у партнерстві з Британською Радою. У підсумку, 8 учителів англійської мови пройшли стажування у Великобританії; 9 - успішно здали Кембриджський іспит ТКТ (Teacher Key Test) на володіння методикою викладання англійської мови.

Учителі гімназії є переможцями програм «Партнери в освіті» (PIE) та «Досягнення у викладанні англійської мови». У результаті цих програм у 1997 році на базі гімназії було апробовано підручник і впроваджено курс громадянської освіти англійською мовою у навчальний план школи.

Слід також відзначити активну участь учителів гімназії «Престиж» у конкурсі «Учитель року» в номінаціях «Англійська мова», «Німецька мова», «Українська мова та література», «Фізика», «Математика», «Правознавство» та «Хімія».

  • Міжнародна співпраця та участь у проектах

Загальноосвітній навчальний заклад «Престиж» має чималий досвід участі в міжнародних проектах, зокрема, слід відзначити найбільш вагомі та успішні проекти: TIPD (TeachersInternational Professional Development) – Програма міжнародного професійного розвитку вчителів за участю освітян Великої Британії (2002-2010 рр.); учнівський культурноосвітній обмін з ліцеєм ‘REVIUS’ м. Доорн, Нідерланди (1996-2004 рр.); партнерство з школою м. Делвуд, Едмонтон, Канада (2000-2009), проект «Навчаймося разом» (2010-2013, Британія, Кіпр, Мальта); участь у проекті «Діти - лідери Європи» швейцарського фонду Kinderdorf Pestalozzi, м. Троген (Швейцарія) (з 2009 до сьогодні); «Інноваційні технології», Львів - Лінкопінг, Швеція (2011-2012, учнівський обмін); «Демократія в школі», Польща (2011-2012); спільний проект Європейського Союзу та Міністерства освіти і науки України eTwinning (електронне побратимство, триває з 2013р.).

Гімназія співпрацює з вищими навчальними закладами Львова, науковими установами, а також навчальними коледжами та університетами Польщі, Канади та Америки, які щорічно проводять профорієнтаційні заходи для випускників гімназії та запрошують їх на навчання. Окрім цього, впродовж багатьох років тут працювали освітяни зі США, Канади, Великобританії, які сприяли обміну досвідом і взаємному розумінню. Також гімназія є навчальною базою для проходження педагогічної практики студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

  • Виховна робота

У гімназії активно проводиться позакласна робота. Працює Євроклуб «Скарбничка», військово-патріотичний гурток «Легіон», вокальний гурток «Джерельце», а також народний дитячий хореографічний ансамбль народного танцю «Полуничка» та ансамбль сопілкарів. Випускники гімназії успішно реалізують свій потенціал та гідно представляють Україну за кордоном та в Україні

У планах на майбутнє – модернізація навчального процесу та змісту освіти, запозичення кращого європейського досвіду, вдосконалення фахового рівня викладацького складу, пошук партнерів для майбутньої співпраці.


Адреса: 79007, м.Львів, вул. Ветеранів, 11,

тел. +38/032/2333302, тел./факс +38(032) 233-61-30

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

website: www.gymnasiumprestige.lviv.ua



 
Copyright © 2024. Львівська Гімназія "Престиж".
Template by Shape5.com
Designed by Janka.biz studio

S5 Box