Кафедра математики та інформатики PDF Друк e-mail

Науково-методична проблема кафедри

Спрямування потенціалу вчителя на виявлення суб’єктного  досвіду учнів та використання цього досвіду у навчанні.

Напрямки роботи кафедри

• Забезпечення Державних стандартів та етапів профільної диференціації навчання математики
  • Створення умов для навчання і розвитку обдарованих учнів. Розвиток нахилів та здібностей дітей шляхом залучення їх до участі секцій МАН, занять предметних гуртків, індивідуальних занять. Проведення олімпіад з основ наук , інтелектуальних змагань, різнопланових ігор, виставок.
  • Підготовка та проведення комплексу науково-методичних заходів, спрямованих на творче та професійне зростання рівня педагогічної майстерності вчителів.
  • Використання досягнень педагогічної та психологічної науки, розробка та апробація педагогічних технологій, методів і
  • Застосування інтерактивних технологій та методу проектів
  • Мультимедійний супровід уроків математики
  • Проведення моніторингових досліджень досягнень учнів
  • Забезпечення активної підготовки учнів до ЗНО
  • Залічення до участі в Міжнародному математичному конкурсі “ Кенгуру ”
  • Участь в роботі по перевірці олімпіадних  робіт, моніторингу успішності, робіт ЗНО
  • Обладнання кабінетів математики та інформатики

Детальніше про роботу нашої кафедри Ви зможете дізнатись переглянувши презентацію

"Кафедра математики та інформатики"

Copyright © 2024. Львівська Гімназія "Престиж".